Expedice Kyrgyzstan 2004 – Proletět divočinou

Právě jsme si s Karlem volali a smáli jsme se jak je to dávno, co jsme tuhle akci spolu letěli a jak moc to bylo super. Že teď kdybychom měli na něco podobného vyrazit, tak by to bylo jako když se dědulové z domova důchodců pěkně oholí, oháknou se, sednou do té své staré káry a vyrazí na výlet jako za starých dobrých časů :o))). Pokecali jsme, zamáčkli slzu a jedeme dál…

Po naší expedici z roku 2003 jsme chtěli v dobrodružství v Kyrgyzstánu pokračovat. Tehdy jsme jako první létali v Suusamyru a z tohoto místa jsme se rozhodli začít náš přelet k Issyk Kulu – obrovském jezeru na okraji Thian Shanu. Ten plán byl v té době více než smělý – prolétat jako první piloti místy, o kterých se nic moc nevědělo. Byla to skutečná divočina. Velká výzva, spousta šílených situací, parádní příběh a kupa srandy.

Nahrál jsem fotky z této expedice a poprvé dal na web kompletní videa. Disk s originálem už nefunguje, dlouho trvalo, než jsem doma vyštrachal staré DVD, ze kterého to šlo přečíst, nepodařilo se mi spojit to v jednu část, tak jsem to dal na web tak jak to je. Omluvte sníženou kvalitu, tu kameru se kterou jsem se tahal byste na padáku nechtěli. Filmek z akce je spíše o té srandě a o pocitech. Tak nečekejte profi střih a užijte si krásu panenské kyrgyzské přírody.

A taky bych chtěl pozdravit všechny přátele z Kyrgyzstánu, když jsem po těch letech kouknul na videjko “Co se do filmu nevešlo”… Díky že jste :o).

Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter