JIMMY 3 – další foto nového modelu TOP EN-B

Ahoj piloti,

jestli byste rádi přezbrojili, tak koukněte na náš nový letošní model JIMMY 3. Nalétal jsem s ním od jara už docela dost hodin a tak píšu jenom krátké info o co jde a co od nového JIMMYho můžete čekat.

Konstruktér Alexej Rakov a test piloti na něm odvedl slušnou práci. Klouzák adekvátní kategorii TOP EN-B, super plynulý nástup rychlosti při užití speed systému bez nějakého výraznějšího prosednutí, jednoduše čitelné reakce a výstupy z figur. Jo a príma dynamický SAT :). Prostě výkon tam je a navíc pocit v tubuleních jako na středním EN-B.

Klapance na speedu i pokusy o přebrzdění a restarty jsou čitelné a jednoduše řešitelné, prostě není to žádná narychlo splácaná hračka, které byste se ve figurách měli obávat.

Kdybych měl popsat můj pocit při letu s novým JIMMYm 3, tak z toho jednoznačně vychází slovo „jednoduchost“. Jednoduchost v letu, v ovládání, při čitelných reakcích, ve stoupání. Když k tomu ještě přidáte bytelnou konstrukci a precizní zpracování, tak tady máme padákový kluzák, který vás nepřekvapí nějakou jedinou výraznou vlastností, ale vyváženou komplexností.

A jsem přesvědčen, že to je právě to, co potřebuje pilot, který chce jít na výkonnostní maximum v kategorii EN-B, když na kategorii EN-C nebo EN-D ještě nemá ten správný nálet.

Takže jestli máte zájem nebo jste jen tak zvědaví, tak si nového JIMMYho přijďte k nám vyzkoušet a přes zimu se pro vás může v klidu šít. Vybrat si můžete ze standardních barevných EL Speedo kombinací nebo z El Speedo ART Series. A nebo si vyberte vlastní barevné kombinace.

Držte se

Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter