Novinky v programu – El Speedo Asistenti 2018

Otevřenost – to k El Speedu patří od samého začátku. Ona vzájemná lidská důvěra je neustále pokoušenou nutností, abychom se mohli i v tom našem přehuštěném světě přiblížit pocitu svobody. Když důvěřuješ – nepotřebuješ se zdržovat stavěním zdí a setrvávat v obranném postavení. Můžeš přemýšlet nad pěknými věcmi, bavit se a smát se. A díky tomu, že to takhle vidíme, tak pravidelně otevíráme dveře i vám, našim absolventům, kteří to máte stejně a chtěli byste se do našich kurzů zapojit jako El Speedo Asistenti.

Napište nám na info@elspeedo.cz , jak to máte vy, jaké máte časové možnosti, co byste chtěli v roce 2018 natrénovat, jakými jazyky se domluvíte, jakou máte praxi v řízení auta, jestli máte nějakou zkušenost s focením a nebo co vás napadne.

Z vašich dopisů a po konzultaci s El Speedo instruktory, kteří s vámi byli na kurzech, vybereme 10 asistentů a budeme vás informovat o dalším postupu. Sejdeme se v pátek, před únorovým PARASEMem a doladíme detaily.

Co očekáváme?
Přijeďte za námi alespoň na jeden Základní kurz 2018 k nám do Beskyd, zajistíme vám ubytování ve Flight Parku, pomůžete nám s žáky na loučkách, zopáknete si přednášky, polétáte… Pokud budete chtít zůstat delší dobu, musíme o tom vědět.

Jak to může pokračovat?
První rok se již standardně věnujeme jakémusi nezávaznému oťukávání. Noví asistenti zjišťují, jak je zapojení do našeho týmu naplňuje a co jim přináší a naši instruktoři si důkladně všímají nových asistentů, jejich schopností, aktivity a týmového ducha. Na další sezónu pak těm nejlepším nabízíme práci spojená s osobním tréninkem, která už má konkrétnější obrysy a je již také honorována. V průběhu druhé sezóny se pak daleko intenzivněji zaměřujeme na instruktorskou přípravu asistentů a jejich větší zapojení do činnosti celého týmu. Tito asistenti pak s námi vyjíždějí na zahraniční výlety, na naše firemní akce – dostávají se to toho správného tempa.

Na setkání se těší
Dalibor Carbol a El Speedo instruktoři

Zanechte komentář

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter