Španělské podzimní expediční výlety 2019

Letošní leteckou sezónu v ČR dost výrazně ovlivnilo škodolibé počasí a tak je na místě popřemýšlet, jestli se na podzim nevydat na další zajímavé výlety do Andaluzie. Pro nás v El Speedu je to jasné a věřím, že s vámi i letos v jižním španělsku zažijeme hodně zajímavé paraglidingové akce. Tak jestli máte chuť a prostor, neváhejte, stojí to za to :o).

  1. – 12. 10. 2019 a 13. – 19. 10. 2019 – Expediční Algononalez a okolí 

Tradiční paraglidingová lokalita, výjezdy na nedaleké terény podle větrné situace, ubytování na jednom místě, příjemná podzimní termika, svahování při zapadajícím slunci, mňamkózní jídlo a vínko, pohoda, která se jen tak neolétá – to je charakteristika těchto dvou akcí, na kterých se na vás budou těšit Tadek Czapla a Denisa Kratochvílová. Takže o příjemný servis a spoustu srandy nebude nouze.  

  1. – 26. 10. 2019 – Expediční Alicante a okolí

Jak už to tak několik let provádíme – druhou polovinu podzimní Andaluzie se věnujeme poznávání dalších zajímavých oblastí jižního Španělska. A letos prst na mapě přistál do letecké oblasti kolem města Alicante. Auta z půjčovny, jedno nebo dvě zajímavé místní bydlení a budeme se věnovat půl na půl létání a poznávání místních zajímavostí. No a samozřejmě také degustaci :o). Od našeho místního dealera máme pozvánku kamkoliv, tak to zkusíme zažít tak, jak se má a patří. V tomto termínu se na vás těší Dalibor Carbol, vysílačky po letišti bude tahat a auta svážet Marcelka – ta co všechno ví :o))).

Letenky jsou zatím v pohodě, půjčovny aut po sezóně také, tak dejte co nejdříve vědět, ať to můžeme začít dolaďovat. 

El Speedo team

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter