Velikonoční Tour de Beskydy – 10. – 12. 4. 2020

Připravil jsme pro vás nový termín tradiční poznávací akci – po delší době u nás v Beskydech. Jestli nevíte, kam se zašít na Velikonoce, tak Beskydy, Flight Park Javorový, Land Rover a moje energie je vám k dispozici. Podle počasí budeme kombinovat Ondřejník, Lysou, Skalku, Prašivou, Javorník, Javorový a kdyby na to došlo, tak ve hře je i Staník a Donovaly.

V průběhu akce se můžete těšit na ranní meteobriefing, důkladný popis těchto leteckých míst, rozbor jejich přeletového potenciálu a pomoc na startovištích. Bude to taky o pěších výstupech na startoviště, protože se podíváme můžeme podívat i na ne příliš frekventovaná místa – prostě aktivně strávené 4 dny se zázemím Flight Parku Javorový. 

Termín: 10. – 12. 4. 2020

Místo: Beskydy

Cena: 2900 Kč (Absolventi s 10% slevou)

Fyzická náročnost: střední a vyšší

Vhodné pro: PILOT 2 a vyšší

Možnost ubytování už ve čtvrtek, místa na chatě máme zarezervované, potvrďte na ubytovani@javorovy-vrch.cz, že chcete lůžko nebo jdete do stanu. 

Je to narychlo, tak prosím přihlášku emailem na info@elspeedo.cz nebo telefonicky +420777311661 a Marcela vás rovnou zaregistruje osobně s něžným slovním doprovodem. 

Budu se těšit na viděnou a fajnové beskydské poznávací létání…
Dalibor

Zanechte komentář

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter