Lehký a dostatečně výkonný padák
na vaše vysněné cesty

Našim cílem při přípravě BLACK BETTY bylo nabídnout pilotům cestovatelům a vzdušným dobrodruhům výkonný, lehký, ale také dostatečně bytelný padák.

Takový, který si rádi bereme na naše osobní cestování po celém světě.

 

Přejdi k poptávce

Není co skrývat…

BLACK BETTY není padák, který ve firemní nabídce být musí. BLACK BETTY je moje osobní splněné přání. Srdeční záležitost. Nejde ale jen o vrchlík. Je to o celém řešení – vrchlík BLACK BETTY, sedačka MT COOK, záložák RS Ultrino, RYCHLOBAL a batoh KEYLONG.

Pro člověka s mými potřebami je spolupráce se špičkovým konstruktérským týmem včele s Alexejem Rakovem obrovskou výhodou. Netrvalo to nikterak dlouho a mohlo vzniknout něco, co pilotům – cestovatelům zásadně zpříjemní jak letecké, tak cestovatelské projekty.

BLACK BETTY je konstrukčně shodná s naším oblíbeným středním EN B – FREDDIE 2. 
Na jeho skvělé konstrukci není co měnit. Výkonově i svou obratností plně vyhovuje pro XC lety. Vysoká pasivní bezpečnost navíc umožňuje hledat stoupáky v nejrůznějších zákoutích přírody. Tak jak si povaha dobrodruha vyžaduje.

Dalibor Carbol

Rozměry a technické informace

BLACK BETTY S M L
Plocha (m2) 23 25 27
Štíhlost 5,2 5,2 5,2
Rozpětí (m) 10,94 11,40 11,85
Počet komor 46 46 46
Minimální rychlost (km/h) dle zatížení dle zatížení dle zatížení
Maximální rychlost (km/h) dle zatížení dle zatížení dle zatížení
Váha padákového kluzáku (kg) 3,78 3,98 4,20
Celkové váhové zatížení (kg) 60-80 70-90 80-100
Certifikace firemní firemní firemní
Cena  65990 Kč  66990 Kč 67990 Kč

Čím jsme snížili váhu?

Ultralehký materiál z Porcher Sport, odlehčené šňůry, tenké Liros popruhy, prokluzy místo těžších kladek – díky tomu všemu se nám podařilo dostat váhu padáku na 3,78 kg (s plochou 23 m2, která je vhodná i pro 80ti kilového pilota, samozřejmě že jsme schopni vyrobit i další rozměry).

Výkon se hodí…

Moderními vychytávkami nabroušená konstrukce vrchlíku nabízející ve své kategorii nadstandardní výkon s klouzavostí 9,38, parádní kompaktnost a přesné řízení – to je to, co vám dává možnost se s BLACK BETTY vydávat i na delší přelety.

A co jsme udělali pro to, aby vám BLACK BETTY dlouho vydržela?

Na čelo náběžné hrany jsme použili klasický bytelný SKYTEX. Poctivé řešení našich výrobků má přímý vliv na jejich životnost a tedy i vaši dobře provedenou  investici. Takže s tímto El Speedo „cestovatelským“ padákem zažijete mnoho zajímavých dobrodružství.

 Cestovatelský

El Speedo KOMPLET

Cestování s padákem nepatří k těm nejsnadnějším. Ale pohled z výšky na krásnou krajinu různé nesnáze vynahradí. Cílem našeho řešení je, aby ty nesnáze byly co možná nejmenší.

Dej BLACK BETTY + El Speedo sedačka MT COOK (0,95 kg) + záložní padák RS ULTRINO (0,98 kg) do našeho lehkého RYCHLOBALu. Ten váží pouhých 650 gramů a slouží také jako batoh. Rychlobal je navíc od roku 2016 dodáván v ceně našich padáků.

Naplněný RYCHLOBAL vlož do batohu KEYLONG (také v ceně padáku). KEYLONG je dostatečně bytelný i na transport v letadlech, autobusech a terénních autech. Do KEYLONGu se navíc vejdou i všechny ostatní osobní věci.

Když pak přijedeš do letecké destinace, můžeš z KEYLONGu vytáhnout RYCHLOBAL, hodit ho na záda a lehce odkráčet na start. Protože celá tvá paraglidingová výbava bude mít méně jak 7 kilo. A to i s váriem SKY DROP, přilbou a telefonem. A to je jiná pohoda…

Užívejte života a létejte s námi :o)

A ještě něco navíc

Pevný cestovní batoh KEYLONG XC, rychlobal s ultralehlým batohem El Speedo RB i El Speedo SÍŤOVKA v ceně padáku.

El Speedo RB

SÍŤOVKA

KEYLONG XC

Nejlepší poměr výkonu a stability

Při klidném poletování nad krajinou i na náročných XC tratích v nejvyšších horách světa El Speedo padáky překvapují svým přátelským chováním a vysokým výkonem v termice i na dlouhých přeskocích. Jaké konstrukční prvky na El Speedo padácích používáme?

Nakupujte za ABSOLVENTSKÉ CENY

Všem absolventům našich tréninkových programů poskytujeme

slevu 10% a řešíme možnost odpočtu DPH.

Informujte se v El Speedo kanceláři na tel. +420 777 311 661

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter