Lehký a dostatečně výkonný padák
na vaše vysněné cesty

Našim cílem při přípravě BLACK BETTY bylo nabídnout pilotům cestovatelům a vzdušným dobrodruhům výkonný, lehký, ale také dostatečně bytelný padák.

Takový, který si rádi bereme na naše osobní cestování po celém světě.

65 990 67 990 Výběr možností

Není co skrývat…

BLACK BETTY není padák, který ve firemní nabídce být musí. BLACK BETTY je moje osobní splněné přání. Srdeční záležitost. Nejde ale jen o vrchlík. Je to o celém řešení – vrchlík BLACK BETTY, sedačka MT COOK, záložák RS Ultrino, RYCHLOBAL a batoh KEYLONG.

Pro člověka s mými potřebami je spolupráce se špičkovým konstruktérským týmem včele s Alexejem Rakovem obrovskou výhodou. Netrvalo to nikterak dlouho a mohlo vzniknout něco, co pilotům – cestovatelům zásadně zpříjemní jak letecké, tak cestovatelské projekty.

BLACK BETTY je konstrukčně shodná s naším oblíbeným středním EN B – FREDDIE 2. 
Na jeho skvělé konstrukci není co měnit. Výkonově i svou obratností plně vyhovuje pro XC lety. Vysoká pasivní bezpečnost navíc umožňuje hledat stoupáky v nejrůznějších zákoutích přírody. Tak jak si povaha dobrodruha vyžaduje.

Dalibor Carbol

Rozměry a technické informace

BLACK BETTY S M L
Plocha (m2) 23 25 27
Štíhlost 5,2 5,2 5,2
Rozpětí (m) 10,94 11,40 11,85
Počet komor 46 46 46
Minimální rychlost (km/h) dle zatížení dle zatížení dle zatížení
Maximální rychlost (km/h) dle zatížení dle zatížení dle zatížení
Váha padákového kluzáku (kg) 3,78 3,98 4,20
Celkové váhové zatížení (kg) 60-80 70-90 80-100
Certifikace firemní firemní firemní
Cena  65990 Kč  66990 Kč 67990 Kč

Čím jsme snížili váhu?

Ultralehký materiál z Porcher Sport, odlehčené šňůry, tenké Liros popruhy, prokluzy místo těžších kladek – díky tomu všemu se nám podařilo dostat váhu padáku na 3,78 kg (s plochou 23 m2, která je vhodná i pro 80ti kilového pilota, samozřejmě že jsme schopni vyrobit i další rozměry).

Výkon se hodí…

Moderními vychytávkami nabroušená konstrukce vrchlíku nabízející ve své kategorii nadstandardní výkon s klouzavostí 9,38, parádní kompaktnost a přesné řízení – to je to, co vám dává možnost se s BLACK BETTY vydávat i na delší přelety.

A co jsme udělali pro to, aby vám BLACK BETTY dlouho vydržela?

Na čelo náběžné hrany jsme použili klasický bytelný SKYTEX. Poctivé řešení našich výrobků má přímý vliv na jejich životnost a tedy i vaši dobře provedenou  investici. Takže s tímto El Speedo „cestovatelským“ padákem zažijete mnoho zajímavých dobrodružství.

 Cestovatelský

El Speedo KOMPLET

Cestování s padákem nepatří k těm nejsnadnějším. Ale pohled z výšky na krásnou krajinu různé nesnáze vynahradí. Cílem našeho řešení je, aby ty nesnáze byly co možná nejmenší.

Dej BLACK BETTY + El Speedo sedačka MT COOK (0,95 kg) + záložní padák RS ULTRINO (0,98 kg) do našeho lehkého RYCHLOBALu. Ten váží pouhých 650 gramů a slouží také jako batoh. Rychlobal je navíc od roku 2016 dodáván v ceně našich padáků.

Naplněný RYCHLOBAL vlož do batohu KEYLONG (také v ceně padáku). KEYLONG je dostatečně bytelný i na transport v letadlech, autobusech a terénních autech. Do KEYLONGu se navíc vejdou i všechny ostatní osobní věci.

Když pak přijedeš do letecké destinace, můžeš z KEYLONGu vytáhnout RYCHLOBAL, hodit ho na záda a lehce odkráčet na start. Protože celá tvá paraglidingová výbava bude mít méně jak 7 kilo. A to i s váriem SKY DROP, přilbou a telefonem. A to je jiná pohoda…

Užívejte života a létejte s námi :o)

A ještě něco navíc

Pevný cestovní batoh KEYLONG XC, rychlobal s ultralehlým batohem El Speedo RB i El Speedo SÍŤOVKA v ceně padáku.

El Speedo RB

SÍŤOVKA

KEYLONG XC

Nejlepší poměr výkonu a stability

Při klidném poletování nad krajinou i na náročných XC tratích v nejvyšších horách světa El Speedo padáky překvapují svým přátelským chováním a vysokým výkonem v termice i na dlouhých přeskocích. Jaké konstrukční prvky na El Speedo padácích používáme?

Nakupujte za ABSOLVENTSKÉ CENY

Všem absolventům našich tréninkových programů poskytujeme

slevu 10% a řešíme možnost odpočtu DPH.

Informujte se v El Speedo kanceláři na tel. +420 777 311 661

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter