XC Trénink

5 tréninkových dní v ověřených evropských lokalitách pod vedením našich nejlepších výkonnostních trenérů. Trénink, který vás posune mezi přeletáře. PILOTI 3-5.

Cena: 7900 Kč

EXPEDICE

3 týdenní cestovatelsky-poznávací akce s atraktivním leteckým programem. 50% létáme, 50% cestujeme a objevujeme svět ze vzduchu. Vhodné pro PILOTY 2-5.

Cena: 14900 Kč

XC Bivaky

Bivaková EXPEDICE v letecky často neprozkoumaných vysokohorských oblastech. Vrchol přípravy na samostatné horské létání. PILOTI 4-5.

Cena: 14900 Kč

Dvouletý XC program

EAGLE

Kdykoliv v průběhu letní beskydské sezóny reagujeme na přeletové počasí létáním s XC pasažéry. El Speedo tým tandemových XC pilotů je připraven vám poradit a pomoci přeletět různé varianty beskydských tras. Stačí se přihlásit do programu a sledovat facebookové stranky Piloti.cz . Tak budete vědět, kdy a kde se chytáme s pasažéry létat.

Program EAGLE je v ceně XC Tréninku či El Speedo EXPEDICE…

Tandem pilot

4 tréninkové stupně, které důkladně připraví pro tandemové létání. Získat licenci Tandem pilot není jednoduché, ale posune vás mezi profesionální piloty.

Cena: podle zvoleného tréninkového plánu

Instruktor

V našem výcvikovém střediskem se již školilo mnoho instruktorů, kteří čerpali zkušenosti z naší mnohaleté praxe největšího výcvikového střediska ČR. Naše otevřenost a snaha se stále zlepšovat je vám k dispozici.

Cena: není zpoplatněna, vyžadujeme min. dvouletou činnost ve středisku výcviku

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter