Pokud byste tedy chtěli být nápomocni při udržení a rozvoji letových terénů v Beskydech, zaregistrujte se na www.pilotivbeskydech.cz jakožto členové (členství je zdarma a podněty a hlasování jsou řešeny on-line formuláři). Členy spolku informujeme emailem o připravovaných akcích a brigádách na letových terénech. Vaším přihlášením my získáme důležité hlasy při jednání o společných výhodách, slevách, pojištěních a získávání finančních prostředků na nové projekty pro piloty. Nemusíte být právě z Beskyd, abyste mohli být ve spolku Piloti v Beskydech, podílet se na jeho činnosti a využívat nabídek pro členy. Klub je otevřen všem pilotům.

Financování
Přípravu, realizaci a údržbu našich startovišť financujeme převážně ze zdrojů Beskydské školy létání. Jen cena realizace, nájmů a údržby na 10 let jednoho takto vzniklého startoviště se pohybuje okolo 400.000 Kč. O nákladech dvouleté přípravné části raději psát ani nebudu.

Pokud byste chtěli jednorázově nebo pravidelně ročně finančně přispívat na výstavby a nájmy nových beskydských startovišť, pošlete příspěvek 500 Kč na účet:  670100-2209122227/6210. Peníze budou použity na platby za odlesnění a roční nájmy. Na sezónu 2019 připravujeme nové Z-JZ startoviště na Prašivé. Děkujeme :o).

Máte-li jiný nápad, jak naši činnost můžete podpořit, zavolejte na tel. +420 603 311 661 (Dalibor Carbol) a domluvíme se na dalším postupu.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter