Dobrovolný příspěvek

S Beskydskou školou létání a s pomoci mnoha pilotů jsme od roku 2009 vybudovali a stále udržujeme 3 startoviště – západní startoviště na Javorovém, jižní startoviště na Prašivé a západní startoviště na Prašivé. Díky manuální pomoci pilotů, finančního krytí z Beskydské školy létání a dobrovolných příspěvků se nám to společně daří. Nicméně přímé náklady na 10 let každého z těchto startovišť činí 350-400.000 Kč. Od začátku to vnímáme jako naše poděkování vám, že využíváte našich služeb. Z peněz získaných výukou paraglidingu pak hradíme tyto náklady. Starty z těchto míst jsou pro běžné piloty bez povinných poplatků. 

Jestli se vám naše práce líbí a rádi byste ji podpořili dobrovolným příspěvkem, velmi to přispěje ke stabilitě provozu těchto startovišť. 

Jsme rádi za jakoukoliv částku, roční příspěvek pilota na tyto 3 startoviště – 500 Kč je optimální. Takto získané finance budeme používat nejen na nájmy a poplatky za startoviště, ale připravujeme také další projekty podporující rozvoj paraglidingu. O nich vás informujeme na El Speedo webu.

Roční finanční příspěvek, prosím, posílejte na účet: 670100-2209122227/6210

Máte-li jiný nápad, jak naši činnost můžete podpořit, zavolejte na tel. +420 603 311 661 (Dalibor Carbol) a domluvíme se na dalším postupu.

Piloti v Beskydech

Pokud byste tedy chtěli být nápomocni při udržení a rozvoji letových terénů v Beskydech, zaregistrujte se na www.pilotivbeskydech.cz jakožto členové (členství je zdarma a podněty a hlasování jsou řešeny on-line formuláři). Členy spolku informujeme emailem o připravovaných akcích a brigádách na letových terénech. Vaším přihlášením my získáme důležité hlasy při jednání o společných výhodách, slevách, pojištěních a získávání finančních prostředků na nové projekty pro piloty. Nemusíte být právě z Beskyd, abyste mohli být ve spolku Piloti v Beskydech, podílet se na jeho činnosti a využívat nabídek pro členy. Klub je otevřen všem pilotům.

Máte dotaz?

Zrovna někde lítáme, ale pokud nám chcete zanechat vzkaz, napište nám! :)

0

Začněte psát a klikněte Enter